22
Mar
2017

Kilolu Kişiler İçin Bazı Giyim Önerileri

Fazla kilo sahibi olan kişilerin giyimine kesinlikle dikkat etmesi gerekir. Eğer siz de kilolu iseniz doğru giyinmenin yollarını mutlaka öğrenmeniz gerekir. Size yakışmayan üzerinizde hoş durmayan parçaları giymekten kesinlikle ve kesinlikle vazgeçmeniz gerek. Kilolu kişiler kendisine yakışan parçaları giymeli ama bunun için çok pahalı parçalar satın alması gerekmez. Sadece vücudumuza göre giyinmeyi bilmeniz gerekir. Bu yazımızda kilolu kişilere bazı giyim önerileri verdik, mutlaka okumalısınız.

kilolu kadınlar

kilolu kadınlar

Kilolular Dikkat

Her şeyden önce her insan vücuduna uygun giyinmeli. Fazla kiloların yoğun olduğu bölgelere kapamaya yönelik kıyafetler seçmelisiniz.  Yine kıyafetlerdeki desen ve kesimlerde bu önemli detaylardandır. Açık renkler kiloyu ortaya çıkartırken koyu renkler kapatır. Bu en bilinen hususlardan bir tanesidir. Çok büyük desenli kıyafetler asla almayın. Bir başka önemli husus ise iç çamaşırını da dikkatli seçme hususudur.

kilolular için giyim

kilolular için giyim

Mesela göğüsleriniz çok büyük ise  uygun bir sütyen seçimi yapmamız gerek. Hangi vücut tipine sahip olduğunuzu bilmelisiniz  ve bu bilgiye göre parçalar satın almalısınız.  Kilolu kişiler  küçük aksesuarlar yerine büyük aksesuarlar kullanmalıdır. Eğer bilekleriniz kalınsa kapatmak için kalın bir bileklik tercih edebilirsiniz .

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir