26
Nis
2014

Sağlıklı Bir Yaşam İçin Pilates Şart

Pilates yaklaşık 100 yıldır uygulanan tekniklerin bütünüdür. Son yıllarda sağlıklı yaşam konusunda tren haline gelen pilates tamamen vücudun dengesini sağlamaya yönelik bir spordur. Özellikle yoğun iş hayatından sıkılanlar için sağlıklı kalmak ve sıkı bir vücuda sahip olmanın anahtarı olan pilates, kesinlikle uzmanlar eşliğinde yapılması gereken bir aktivitedir.

Sağlıklı Bir Yaşam

Sağlıklı Bir Yaşam

Sadece 20 ders sonunda sağlıklı ve dinç bir vücuda sahip olmayı vadeden pilates sayesinde, eklemlerinizin kaslarınızın gelişmesini sağlayabilirsiniz. Pilates de hareketler genel olarak denge üzerine kurulmuştur.

Aletli Pilates

Bu nedenle pilatese ilk başlayanların öncelikle dik bir duruş kazanması sağlanır. Bu dik duruşun üzerine uygulanan teknikler ile vücut bütünlüğünün nefes ve hareket sentezi ile korunması amaçlanır.

Çankaya pilates ile sağlıklı koşullarda, uzman eğiticiler ile birlikte plates eğitimlerine başlayabilirsiniz. Vücudun dengesini sağlamak için öncelikle doğru nefes teknikleri hakkında bilgi edinmelisiniz. Çankaya pilates de uygun ön hazırlıktan sonra aletli pilates seanslarına başlayabilirsiniz.

Pilates Şart

Pilates Şart

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir