23
Nis
2015

Retro Stili Giyim Modası

Geçmişin izlerini taşıyan retro stili giyim de geçmişte kullanılan parçaların tekrar modalaşması ile oluşuyor. 2014 / 2015 sonbahar kış trendinde de yerini alan retro tarzı modada çan etekler, tüvit ceketler, ince trikolar, dantelli bluzlar, çiçekli elbiseler bulunur.

Retro Tarz

Retro Tarz

Retro Giyimde Kombin Nasıl Yapılır?

Çan etek retro tarzı giyimde oldukça kullanılan parçalardan birisidir. Çan etekleri mevsimine göre kısa bir kazak ya da ince bir bluz üstüne blazer ceket ile kombinleyip stilletto ile tamamlamanız mümkün.

Kış mevsiminde kullanılan püsküllü kazakları yüksek bel etek ile tamamlamanız hoş olacaktır. Mevsim farklılığında ince şal, gözlük ve şapka ile de kombinleyebilirsiniz.

Retro Stili Giyim

Retro Stili Giyim

Tüvit ceketler ise kısa şort ve altına desenli çorap ile muhteşem uyuma imza atar. Tüvit ceket içine mevsime göre kazak hoş bir tamamlayıcı olur.

Dantelli bluzlara gelince hem yaz mevsiminde hem de kış mevsiminde kullanılabilen bluz olarak karşımıza çıkıyor. Kışın ya da serin havalarda kimono ile kombinlemeniz gayet yerinde olup botlar ile tamamlayabilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir