26
Tem
2016

Popüler Diyetler Sınıfı Geçemedi

Kadınların hiç olmasa hayatlarının belli bir döneminde mutlaka kilolarıyla başı derde girmiştir. Özellikle en son size yapışıp kalan ve bir türlü gitmeyen o son 5 kilo sizi çileden çıkarabiliyor. Böyle anlarda siz de sağdan soldan duyduğunuz arkadaşınızın uyguladığı ve tamamen kulaktan dolma bilgilerle popüler diyetleri uygulamaya başlıyorsunuz. Çoğu kez sonuç hüsran oluyor, çünkü bunlar kısa vadeli ve sağlıksız diyetler oldukları için ya kilo veremiyorsunuz ya da yarı yolda bırakmak zorunda kalıyorsunuz.

Diyetiniz Size Özel Olmalı

Tartıya çıktığınız anda rakamsal olarak eksiyi görüyor olabilirsiniz ve tabii bu da sizi oldukça mutlu ediyor, ancak çevrenizdeki hiç kimse kilo verdiğinizi fark etmiyor. Diyet yapan insanlar dışarıdan iyi yorumlar aldıklarında daha da motive olurlar ve diyetlerine sadık kalırlar. Haliyle bu durum moralinizi bozuyor.

Popüler Diyetler Sınıfı Geçemedi

Popüler Diyetler Sınıfı Geçemedi

Şu noktada bile anlayabilirsiniz ki, uyguladığınız diyet çok da size göre bir diyet olmayabilir. Her insanın beslenme programı kendine özel olmalıdır ve bir beslenme uzmanı tarafından hazırlanmalıdır. Dolayısı ile popüler diyetlerin göz kamaştırıcı şöhretine aldanmamanız gerekiyor.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir