14
Tem
2017

Moto Z2 Play Satışa Hazırlanıyor

Cep telefonun sektöründen geçen yıl yaptığı sürpriz ile dikkat çeken Motorola, 2017 yılı için yaptığı  Moto Z2 Play yeniliği ile sektörün dikkatini bir kez daha çekti.  Geçtiğimiz yıl Motorola’nın manyetik aksesuarlarını destekleyen telefonu Moto Z Play’ı sunan firma şimdi de yaptığı yenilikle Moto Z Play 2 ‘yi teknoloji tutkunlarının beğenisine sundu.

moto z2

moto z2

Sektörün en beğenilen ürünlerinden olan Motorola Z2 Play, bir önceki modelime oranla daha ince olduğu gibi hafif ve son derece hızlıdır.  Dış görünüşü yapılan tasarım itibari ile Z Play’e çok benzeyen yeni telefonda görüntü olarak 5,5 inç ekran bulunduğu gibi fiziksel home düğmesi de dikkat çekiyor.

Moto Z2 Play’ın Özellikleri Nelerdir

Snapdragon 626 işlemciye sahip olan telefon 4GB RAM ve 64GB depolama alanı bulunur.  Cep telefonun  kamera çözünürlüğü 16MP’den 12MP’e düşmüş görünse de Motorola,  bu eksikliği piksel boyutunu, otomatik odaklanma hızını ve diyaframı büyüterek çok daha fazlası ile karşılıyor.

Yeni sürüm

Yeni sürüm

Moto Z2 Play ile ilgili geriye gidildiğinde en dikkat çeken nokta telefonun 3 bin mAh’lik pilidir. Pil konusunda yaşanan ve sıkıntılı olarak görülen bu durum işletmeci firmanın Moto TurboPower Pack satmak istemesinden kaynaklı bir durum olabilir.  Piyasaya çıkan bu telefonu önceki tüm Z Play mod’larıyla uyumlu olduğu gibi  kullanım durumu dikkate alındığında şarj aksesuarları ile uyumlu olacağa benziyor. Kısa süre sonra satışa sunulması beklenen Moto Z2 Play 499 dolara ABD’de satılması bekleniyor.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir