21
Oca
2015

Mobilya Kaplaması Nasıl Yapılır?

Dış görünümü sağlam ancak görünür yüzeyleri eskimiş ve görüntüsü sizleri rahatsız eden mobilyaları atarak yenisini satın almak yerine mobilya kaplaması yaparak daha düşük bir bütçe ile etkin sonuçlar elde edebilirsiniz. Sadece eskiyen mobilyalarınız değil aynı zamanda evinizin dekorasyonu ile uygun şekilde değiştirmek istediğiniz mobilyalarınızı da kaplama teknikleriyle yenileyebilirsiniz.

mobilya kaplama

mobilya kaplama

Nereden Satın Alınır?

Dekorasyona olan katkısıyla birlikte ekonomik olması sebebiyle de tercih edilen mobilya kaplaması nalburlardan satın alacağınız mobilya kaplama folyolarıyla pratik bir şekilde yapılabilir. Renk ve desen konusunda da özgür bir seçim yapabilirsiniz. Büyük yapı market zincirlerinde zevkinize göre renk, desen ve kaplama folyosunu rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

nasıl kaplanır

nasıl kaplanır

Malzemeleri satın aldıysanız eliniz yatkınsa ve biraz araştırma yaptıysanız kaplama işini tek başınıza basit bir şekilde yapabilirsiniz. Folyoların uygulanış teknikleri mobilyanın çeşidine göre farklılıklar göstereceği için ezbere işlemler uygulayarak mobilyanıza zarar vermekten kaçının. Mobilya tipine göre uygulayacağınız mobilya kaplaması teknikleri uzun vadede bütçenizden kar etmenize yararken aynı zamanda mekanlarınızı daha uyumlu ve modern bir hale getirmenizi sağlayacak.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir