31
Mar
2014

Konfor Yatakları ile Kaliteli Uyku

Konfor yatakları mükemmel bir uykunun kapılarını açıyor. Konfor yataklarının üretiminde kullanılan özel malzemeler uyku kalitesini doğrudan etkiliyor. Bu yataklar aynı zamanda yatak odasına bambaşka bir hava katıyor. Yay sistemlerinin farklı olması ve yatağın sertlik düzeyi, vücut tiplerine göre doğru ve kaliteli alternatifler sunuyor.

konfor yatakları fiyatları

konfor yatakları fiyatları

Uyku pozisyonlarına göre geniş seçenekler

Konfor yatakları, uyku pozisyonlarına göre, uyku esnasındaki ihtiyaçlara yanıt veriyor. Aynı zamanda hijyenik olan bu yataklar, rahat bir uyku ortamı oluşturuyor. Kullanılan kumaş teknolojisi ılık ve nemli ortamlarda yaşayan mantarlara barınacak ortam bırakmıyor. Hem de uyku esnasında oluşan terleme ve ısınma sonucu biriken nemi hızla yayarak bakteri ve mantar oluşumunu da önlüyor.

Yatakların çarşafları yıkansa da yatak yıkanamayacağı için bu nokta da yatağı kuru ve temiz olması çok önemlidir. Nem yayılımı özelliği, yatağın kurumasını ve kir tutmasını önlüyor. Konfor yatakları vücudun şeklini alarak kan dolaşımını ideal seviyede tutmaktadır.

konfor yatakları modelleri

konfor yatakları modelleri

Çiftçioğlu Mobilya’nın çeşitleri arasında sağlığınız için en uygun yataklar bulunmaktadır.  Gece uyuduğunuz uykunun kalitesi için kesinlikle konfor yataklarından birini tercih etmek durumundasınız. Rahatlık konusunda birçok çeşit bulacağınız konfor yataklarından uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Ortopedik ve tam ortopedik yataklara taksit yapılmaktadır.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir