27
Nis
2020

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma

Türkiye İş Bankası A.Ş. kısaca İş Bankası, bireysel ve ticari bankacılık hizmeti sunan en büyük banka. Mustafa Kemal Atatürk’ün yönergeleriyle kurulan İş Bankası 1924 yılında ilk ulusal banka olarak kurulmuştur. 2019 yılında 468, 1 milyar aktif  büyüklüğüne ulaşan İş bankası dünyanın en büyük bankaları arasına girdi. The Banker dergisinin açıkladığı sıralamaya göre ana sermaye bazında dünyanın en büyük 122. bankasıdır.

İş Bankasının Yapısı Hakkında Bilinmeyenler

2019 yılı eylül ayı itibarıyla 22’si yurt dışında olmak üzere 1281 şube, 6568 bankamatikleri ve 24 binin üzerinde personeli bulunan bankanın ayrıca Almanya’da İşbank AG, Gürcistan’da Georgıa A.Ş. ve Rusya’da İşbank A.Ş. adıyla 3 iştiraki vardır. 6568 bankamatiği bulunan iş bankası müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma imkanları ile de hızlı ve etkin bankacılık anlayışına sahiptir. İş Bankası kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ tür. Kuruluş tarihi 26 Ağustos 1924′ tür. Bankanın başlıca finansal hizmetler alanındaki ürünleri bankacılık ve sigortadır.

Kurulduğu Günden Bugüne Büyüyen Banka 

Özkaynağı 58,9 milyar, çalışan sayısı 24.133 dür. İş Bankası finans sektörünün yanında Türkiye’ de sanayinin gelişmesine de büyük katkılar sağlamaktadır. İş Bankası kurulduğu günden bu yana 300’e yakın şirkete iştirak etmiştir. Zamanla portföy yapısı sadeleşen Bankanın halen 24 şirkette doğrudan ortaklığı bulunmaktadır. Doğrudan ve dolaylı olarak kontrol ettiği şirket sayısı 111′ dir. Bu şirketler ise 2019 yılı itibariyle finans, cam, telekomünikasyon, sanayi ve hizmet ana gruplarında faaliyet göstermektedirler.

İş Bankasının Hedef, Misyon ve Vizyonu

İş Bankası hizmet sunumunda, hedefini oluşturan tüm sektör ve bankacılık işlerinde tercih edilen banka olmayı amaçlamaktadır. Bu bağlamda müşterilerine her an ulaşılabilir olmayı öncelemektedir. Müşteri odaklı olmak, müşteri ile iletişimin sürekliliğini sağlayabilmek İş Bankası için önemlidir. Banka bu amaçla İş Bankası müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma vb ürünlerle bu sürekliliği sağlamaktadır. İş Bankası hizmet sunumunda müşterilerine nitelikli çalışanlarıyla, yaygın şube ağı ile ve şube dışı kanallarla eksiksiz, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı da amaçlamaktadır.

Kolay Ulaşılabilir Banka

Tercih edilen banka olmak günümüzde yaygın hizmet kanalları ile mümkün olmaktadır. Bu nedenle iş bankası müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma şeklinde de müşterilerine kolayca ulaşabilmektedir. İş Bankası lider, öncü ve güvenilir banka konumunu sürdürmek amacındadır. Bölgesel finansal güç olarak müşterilerinin, hissedarlarının ve çalışanlarının en çok tercih ettikleri banka olmak amacında ve vizyonuna sahiptir.

 İş Bankasının Finansal Faaliyet Alanları

Başlıca iki başlık altında faaliyetini sürdürmektedir. Bireysel Bankacılık ve Ticari Bankacılık. Ticari Bankacılık ürünlerinin başlıcaları; çeşitli krediler, kredi kartları, mevduat ve yatırın, sigorta ve emeklilik, ödemeler ve para transferleridir. Bireysel Bankacılık ürünleri arasında ise; anında krediler, ihtiyaç kredileri, ek hesaplar, findeks paketleri ve taşıt kredileri gibi ürün ve hizmetler bulunmaktadır.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

İş Bankası, Dijital Bankacılığı da başarı ile yakalamış olup internet şubesi, İşcep gibi ürünlerle müşteriye kolaylıkla ulaşabilmektedir. İş bankası müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma ile çağrı merkezine kolaylıkla erişilir. Bu şekilde doğrudan çağrı merkezine ulaşılarak tüm bankacılık işlemleri anında gerçekleştirilir. Bankanın müşteri hizmetlerine 0 850 724 0 724 nolu telefon numarasından ulaşılabilir. İş Bankası çağrı merkezi 7/ 24 istenildiği zaman aranabilir bir merkezdir. ” 444 02 02 ” nolu telefonlardan da ulaşmak mümkündür.

Kolay İletişim Kurulan Banka İle Bankacılık Hizmetleri Çok Kolay

Aslında tüm bu numaralardan birinin aranması halinde karşınıza sesli yanıt sistemi çıkacaktır.

Daha fazla bilgi için https://www.direkbaglanma.net/isbankasi-musteri-hizmetleri-direk-baglan.html  tıklayın.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir