15
Oca
2016

Fondöten Seçmenin İncelikleri

Kadınların makyaj çantası içerisinde yer alan ve olmazsa olmazlardan birisi olan kapatıcılar yapılacak olan makyaj için hayati öneme sahip. Mat, kalın, parlak, doğal görünümlü gibi birçok farklı yapıya sahip olan fondötenleri piyasa içerisinde bulmak mümkün. Cildiniz için size en uygun fondöten hangisi merak ediyorsanız öncelikli olarak bu ürünü ne için daha çok kullanacağınıza karar verin.

fondöten seçimi

fondöten seçimi

Kapatıcılık oldukça önemli bir ayrıntı sunuyor. Eğer cildinizde görünmesini istemediğiniz lekeler, izler varsa kapatıcılık oranı daha yüksek olan fondötenleri tercih edebilirsiniz. Bunun aksi bir durum söz konusu ise doğal görünümlü kapatıcıları kullanmanız sizin için iyi bir tercih olacaktır.

fondöten

fondöten

Renk seçmek Çok Önemli

Teniniz için fondöten denerken elinizin arkasını kullanmak sizi büyük oranda yanıltacaktır çünkü ten renginiz ile bu bölgede yer alan cilt rengi birbirinden oldukça farklıdır. Bu yüzden yüzünüzün bir bölgesinde ufak bir deneme yapmak her zaman için daha doğru sonuçlar elde etmenizi sağlar. Kaliteli bir kapatıcı ile cildinize dilediğiniz görünümü rahatlıkla verebilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir