26
Tem
2017

Diyet Yaparken Toksinleri Atmanın En Kolay Yolu

Toksin atılmadan kilo verilmesi zordur. Toksinleri atmak için çok çeşitli bitkilerden yararlanabilirsiniz. Toksin ve ödem, vücutta kaldığı zaman kilo vermesi zorlaşır, kilo verilmesi durdu sanılır. Önemli olan bedendeki toksinleri atmak için düzenli sıvı ve bitkisel karışımlardan yararlanmanızdır.

Kilonuzu Toksinleri Atarak Verin

Toksinlerin bedende birikmesi sonucunda kilo verilmesi zorlaşır. Belirli sıvı ve bitkisel karışımlarla toksinleri vücudunuzdan atabilir ve daha hızlı şekilde kilo verebilirsiniz. Yeşil çay, ısırgan otu çayı ve ıhlamur özellikle toksin atılmasında etkileyici bitkisel droglardır.

yeşil çay

yeşil çay

İçilen bitkisel karışımların doğal olması çok önemlidir. 1 adet kereviz, 1 adet pırasa ve bir adet soğanın suyu özellikle toksin ve ödem atmada etkilidir. Meyvelerden ise çilek ve kivi vücudunuzdan toksinlerin atılmasını sağlar ve sizlere de enerji verir. Akşam yemeklerinde ise özellikle sebze ve yoğurt tüketimini artırmalısınız. Yoğurt enerji verdiği gibi bedenin dinç olmasını sağlar ve toksinlerin atılmasında etkilidir.

çilek

çilek

Biberiye, Brüksel lahanası, elma, domates, lahana özellikle toksin atıcı gıdalar arasında yer alır ve diyet listenize eklemeniz gerekli besinlerdir. Toksinler özellikle karaciğerde toplandığı için bol miktarda enginar tüketilmeli. Enginarı taze olarak yiyebileceğiniz gibi bitkisel haplarından da yararlanabilirsiniz. Kuru yemişler, kekik, nane, kimyon da vücuttaki toksinleri atar. Bedenin hem sağlıklı hem de genç görünmesini sağlamak istiyor ve kalıcı kilo vermek istiyorsanız ilk olarak toksinleri atmalısınız.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir