01
Şub
2017

Tamtur Pırlanta Yüzükler Alyans Olarak Kullanılabilir mi?

Pırlantanın o muhteşem görüntüsünü bir ömür boyu parmağınızda taşımak ister misiniz? Öyleyse tamtur pırlanta alyans tercih ederek evliliğinizi  bir ömür boyu pırlantanın ışıltısı ile taçlandırabilirsiniz. Evet, pırlantanın hayatımıza bu denli girmesi ile birliket alyans anlayışında da değişiklik oldu. Geçmişte kullanılan ve düz-sarı altın alyansların yerini günümüzde pırlanta taşlarla süslenen tamtur alyanslar alıyor.

Tamtur Pırlanta Alyans

Tamtur Pırlanta Yüzükler Alyans Olarak Kullanılabilir mi?

Tamtur Pırlanta Yüzükler Alyans Olarak Kullanılabilir mi?

Tamtur alyanslar farklı modellerde tasarlanan, üzerinde pırlanta taşlar bulunan evlilik yüzükleridir. Adını, yüzüğün çepeçevre pırlanta taşlarla süslü olmasından alır. Çoğunlukla kadınların tercih ettiği bu alyans modelini erkeklerden de kullanmayı tercih edenler vardır. Tamtur pırlanta yüzükler, sonsun aşkı temsil eder. Evliliğin, aşkın ve sadakatin sonsuza kadar devam edeceğini göstermek tamtur yüzükler ile mümkündür.

Tamtur dışında kadınların tektaş, üç taş, beş taş pırlanta yüzük tutkusu da bitmiyor. İlişkinin farklı zamanlarında hediye edilen ve pırlantanın en güzel halini yansıtan bu yüzük modelleri sadakati, mutluluğu, bereketi, sonsuzluğu, aşkı simgelemeye devam ediyor.

 

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir