09
May
2015

Hızlı Saç Uzatmanın Püf Noktaları

Saçlarının hızlı şekilde uzamasını isteyenler evde bulacağı malzemelerle etkili çözümler yapabilir. Saçları hızlı uzatmanın yolu aslında doğada yer alan bitkilerde saklı.

Doğru ve dengeli beslenme ise temel hedefiniz olmalı. Kalıcı çözümleri sunan doğal maskeler ile saçlarınız kısa sürede uzayacak.

uzun saçlar

Doğal Yollar ve Sağlıklı Uzun Saçlar

Sinameki otunu çay gibi demleyin ve ılıtın. Temiz saçınıza uygulayın. Kokusu ağır olsa da çözümü mükemmeldir. Düzenli olarak saçlarınıza uygulayabilirsiniz.

Saç köklerini de besler. Sinameki içerisine bemiks ampulü ve yumurta sarısı koyup maske şeklinde de uygulamanız mümkün. Temiz saça uygulayın ve yaklaşık bir saat saçınızda maskeyi bekletin

sağlıklı uzun saçlar

Saç gözeneklerinin derisine nüfus eden bakım maskeleri ile kolay şekilde saçlarınızı uzatabilirsiniz. Saçları ayrıca sarımsak kürü ile de uzatabilirsiniz.

Sarımsağı ezin ve içerisine fındık yağı ekleyerek saç diplerinize masaj yapar gibi uygulayın. Haftada bir yapmanız yeterli.

Saçlarınız için kullandığınız bazı maskeleri kaşlarınıza da kullanabilirsiniz. Kaş dökülmeleri de önlenir. Fındık yağı özellikle saç ve kaşlar için mükemmel çözümler sağlar.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir