17
Tem
2015

Kanal Görüntüleme Sistemleri

Son yıllarda ihtiyaç yenilenen kanal sistemlerinde kalite ve güvenlik garanti edilerek inşa ediliyor. Bunlarla birlikte Türkiye’nin parlayan yıldızı Robotek kanal görüntüleme alanında hizmeti sunuyor. Tesisat alanında ihtiyacın en çok duyulduğu ürün olarak görüntüleme sistemlerinin son model teknoloji ile birleşmesi halinde arıza durumları tespit edilerek daha hızlı ve kesin sonuçlar ile onarım yapılabiliyor.

kanal görüntüleme robotu

kanal görüntüleme robotu

Referans açısından kurumsal alanlarda kendini gösteren Robotek teknolojileri tercihlerde ilk sırada yer alıyor.Tıkanma, boru sızıntıları ve diğer tesisat işlemlerinde Robotek’in kusursuz hizmetinden yararlanarak çözüme ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Alanda İlk Sırada

Yukarıda belirtildiği gibi ünlenen adı ile birlikte kurumsal alanda hizmeti ele alan Robotek güçlü referansları ile sizlere garantiyi sunuyor. Arıza konusunda sıklıkla yaşanan sebeplerden biri tıkanma sonucu su sızdırma ile karşı karşıya kalınmasıdır. Robotek öncesinde uzun süreli çalışmalar ile kırıp dökme yaşayarak tespit edilen sorun kaynağını artık kamera sistemleri ile tek seferde nokta tespiti yaparak bulmak kolay ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleşiyor. Sorunlu olan bölgeye gönderilen kameralarda CD, DVD ye kaydı yapılabiliyor.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.